🌿Het Festival van Duurzaamheid verhuist naar September🌿

Quincy
Community Manager
Community Manager
London, United Kingdom

🌿Het Festival van Duurzaamheid verhuist naar September🌿

Grote veranderingen staan op stapel voor ons Festival van Duurzaamheid! In plaats van onze gebruikelijke feestweek in april, breiden we het festival uit over de hele maand september ter ere van de Maand van Duurzaamheid. 🎉 

 

Door een hele maand te wijden, kunnen we nog meer kansen creëren om duurzame praktijken binnen onze gemeenschap te omarmen. 

 

👉📸 Doe mee! Deel je "groene" foto's 🌿 

Deel een momentopname van jezelf terwijl je in je tuin werkt, deelneemt aan een strandopruiming, of van jezelf ergens op een "groene" plek. We beginnen nu met het verzamelen van deze beelden en zullen ze aan het einde van het festival in september delen als een gemeenschappelijke collage. 

 

💡 Hoe deel te nemen💡 

  1. Neem een selfie van jezelf ergens op een "groene" plek
  2.  Landschap of portret 
  3. Heldere, kwaliteitsfoto's gemaakt met je smartphone 
  4. Ideale afbeeldingsformaten: JPEG of PNG 
  5. Vermijd Logo's, Kunstwerken, Bewegwijzering & Branding* 
  6. Stuur je inzendingen naar airbnb-cc@airbnb.com om inbegrepen te worden in de grote onthulling aan het eind van het festival. 

 

Blijf op de hoogte voor updates terwijl we aftellen naar een onvergetelijke Maand van Duurzaamheid! 🌍

 

 **Deadline voor fotoinzendingen is 10 september 2025 **

 

**Disclaimer 

Door je afbeelding naar het bovenstaande e-mailadres te sturen, geef je Airbnb toestemming om je media, je voornaam, profielfoto en stad en land van verblijf te gebruiken in marketingmaterialen ter promotie van Airbnb.

 

*Vermijd Logo's, Kunstwerken, Bewegwijzering & Branding 

We kunnen deze niet tonen, gelieve te vermijden ze vast te leggen op kleding, objecten, lokale bewegwijzering en advertenties.

 

Wees voorzichtig met herkenbare kunst in woningen en vermijd in het algemeen kunstwerken of foto's als een centraal onderdeel van je foto's.

-----

 

Please follow the Community Guidelines // Volg de communityrichtlijnen

0 Antwoorden 0

Meer tools voor jouw doelen

Informatiecentrum

Gidsen over gastvrijheid, het beheren van je advertentie en het laten groeien van je onderneming.

Lokale hostclubs

Leer nieuwe dingen door online en bij meetups bij jou in de buurt contact te leggen met lokale hosts.