Πληρωμη

Vassiliki5
Level 1
Athens, Greece

Πληρωμη

Εχω 2 προβλήματα με την καταχώρηση μου. 

1.υπηρξε πρόβλημα 31/1 με το καζανάκι διότι ο πελάτης έριξε μέσα αντικείμενα και χρειάστηκε υδραυλικό και δέχθηκε να πληρώσει το μισό ποσό. Δεν το θεώρησα σωστό και ζήτησα την επίλυση από το resolution center ώστε να λάβω όλο το ποσό. Έστειλα ότι μου ζητήθηκε και απάντησα στα e mails. Σήμερα ξανα πήρα τηλέφωνο και δεν πήρα απάντηση ακόμη τι θα γίνει με το ποσό...

2.εχω μια κράτηση 3 μηνών. Στην αρχή στις στατιστικές φαινόταν κανονικά ανά μήνα το ποσό που θα πληρώνει ο πελάτης μέχρι και Μάιο καθώς και τα συνολικά έσοδα μέχρι και Μάιο για το 2021. Σημερα που μπήκα στο προφίλ μου οι μήνες Μάρτιο μέχρι Μάιο φαίνονται με 0€ έσοδα ανά μήνα και στα συνολικά έσοδα του 2021 οι πληρωμές μέχρι και Φλεβάρη μόνο. Αλλά στο ημερολόγιο είναι κρατημένες οι ημερομηνίες στον πελάτη μέχρι και Μάιο. Δηλαδή μένει μέσα και εγώ δεν πληρώνομαι; διότι κάλεσα στην υποστήριξη πελατών και ούτε γι αυτό πήρα σαφή απάντηση. Τι συμβαίνει με την πλατφόρμα; έχω αρχίσει να μην αισθάνομαι καθόλου ασφαλείς διότι από τον covid 19 και μετά έχει πολλά προβλήματα η πλατφόρμα με το site και τα παράπονα. Σκέφτομαι σοβαρά να αποχωρήσω από την συγκεκριμένη και να στραφώ σε πιο αξιόπιστες... Λυπάμαι ειλικρινά 

2 Replies 2
Emiel1
Level 10
Leeuwarden, The Netherlands

@Vassiliki5 

Please note the community for Greek language is: Community Greece 

 

Long term stays are payed in monthly installments. If reservation is 3 months jan, feb,mar why do expect payment in april, may ?

Η κράτηση είναι από 31 Ιανουαρίου έως 3 Μαΐου