problemi kod isplate

Bosiljka0
Level 1
Zadar, Zadar County, Croatia

problemi kod isplate

Bog ja sam se uključila     iznajmljivanju  sa svoja 2 apartmana   ,uredno primila goste  no nikako od srpnja mjeseca ove godine nisam dobila uplatu na tekući račun. Neznam je li ptoblem u tome što sam prvi put dala deviznu račun u eurima .  Od prijatelja sam obaviještena da račun mora biti  kunski  to sam promijenila no  ni tada nisam dobila novac. U međuvremenu sam greškom  pobrisala račun  i ponovo se prijavila no sada ispada da imam dva računa  pa sam slala zahtjev da se ponovo aktivira stari račun no stalno mi javljaju da nisu dobili moj mail ili da idem u dodavanje novog načina isplate ali mi sustav ne daje tu mogućnost . Molim za savjet ako je netko imai sličan problem  ,unaprijed hvala 

4 Replies 4
Marija34
Level 1
Raška, Serbia

Postovani,kod mene isto postoji problem sa ispaltom,postavila sam racun da ispalat bude u eurima a oni mi isplacuju u dolarima,a ne dozvoljavaju mi da izbrisem taj vid placanja.Da li mozete da mi pomognete sta da radim.Pozdrav Marija

Mahir8
Level 1
Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Pozdrav, da li ste uspjeli rijesiti problem? Imam istu situaciju.

Ana26101
Level 1
BG, Serbia

Pozdrav,

 

Nedavno sam otvorila airbnb, i zanimaju me vasa iskustva sa payout metodama. Koja se najvise isplate. Moja banka se nalazi u Srbiji, gde imam devizni racun u $. da li se vise siplati da koristim payoneer pa povucem novac na bankovni racun ili ili da ide direktnu sa airbnb-a na bankovni racun. Molim vas za pomoc!

Hvala

Mahir8
Level 1
Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Pozdrav, da li ste uspjeli rijesiti problem? Imam istu situaciju.